default logo

Impotencja, a jednostki chorobowe

Choroby w dzisiejszych czasach mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie oraz funkcjonowanie w społeczeństwa. Wiele lat wcześniej zapadnięcie na chorobę oznaczało szybką śmierć. Dopiero z czasem, gdy wynaleziono leki, sytuacja zmieniła się na świecie. Jednakże konkretne schorzenie, szczególnie przewlekłe może powodować wiele innych nieprzyjemnych symptomów. Zaliczymy do nich zaburzenia erekcji. Panowie jednak nie muszą się martwić, gdyż z pomocą idzie Levitra w żelu. Delikatny środek pobudzi zarówno mężczyzn, ale również i kobiety podczas uniesienia seksualnego.

Cukrzyca to jedna z chorób, która zaburza pracę członka. Podobnie jest w przypadków stanów pooperacyjnych w obrębie miednicy. Chociaż w stanach pooperacyjnych niezalecane jest współżycie seksualne, to jednak wiele panów w tym czasie odczuwa potrzebę bliskości ze swoją partnerką. W odwrotnym przypadku panowie, którzy uzależnieni są od substancji psychoaktywnych również miewają problemy z osiąganiem pełnego wzwodu. W tej sytuacji jedyną możliwością, aby odzyskać seksualną witalność jest odwyk. 

Męskie hormony a impotencja 

Gospodarka hormonalna w naszym organizmie odgrywa bardzo ważną rolę. Zależnie od płci, stymuluję pracę wielu narządów oraz współgra w wielu procesach, które zachodzą w naszym wnętrzu. Nie można, więc zaprzeczyć, że wszelkie zaburzenia wydzielania hormonów wpływają na pracę całego organizmu. U mężczyzn również powoduje impotencję, gdzie główną rolę odgrywa testosteron. Jeśli u pana wystąpi obniżony poziom testosteronu, wtedy mamy jasność, że pojawiły się problemy z erekcją na tle hormonalnym. Na szczęście z pomocą idzie Levitra w żelu, która szybko i sprawnie poprawi ukrwienie oraz wzmocni wzwód. Jest to na tyle bezpieczny produkt, że można go śmiało stosować podczas każdego stosunku seksualnego. Dodatkowo żel daje przyjemność również partnerce, gdzie substancje czynne również wpływają na unaczynienie pochwy. Wracając jednak do problemów z hormonami, powodem nieosiągania prawidłowego wzwodu może być również podwyższony poziom prolaktyny. Ten hormon kojarzy się raczej z kobietami, jednakże nie ma się, co łudzić – u płci męskiej również jest wydzielany.